OSMAN DEVELİOĞLU'NUN MESAJI

Sevgili Dostlarım

Kentleşen ve gençleşen ülkemiz insanına hizmet etmek görevlerin en güzelidir.
Türk Belediyeciliğinin ve Bahçelievler’imizin gelişimine, alt yapı ve tesisleşmeyi en üst seviyeye çıkararak sizlerin geleceğine yatırım yapıyoruz.

Yeni hizmet binalarımızdan alt ve üst yapı çalışmalarımıza, dev spor komplekslerimizden okul spor salonlarımıza, sağlık ocaklarından alkol muayene istasyonu ve 112 acil yardım istasyonlarına, kültür merkezlerinden bilgi evlerine, spor bahçelerinden ağaçlandırma çalışmalarına, spor parkımızdan çocuk trafik eğitim ve sivil savunma parkımıza, çocuk parklarından okul yapımlarına, eğitime destekten yer altı katlı otoparklarına, sevgi evimizden aile destek evimize ve her yıl geleneksel olarak sürdürdüğümüz sünnet, evlilik ve yağlı güreş organizasyonlarımıza varıncaya dek, her projemizin merkezinde sizler varsınız. İşte tüm bunların hepsini gerçekleştirmedeki amacımız, zaten çok önemli bir marka değeri olan Bahçelievler’imize artı değerler katmak ve bunun yanı sıra da siz hemşehrilerimizin yaşam kalitesini arttırmaktır.

Tüm bu yatırımlarımızın temel çimentosu sevgidir. Geleceğe yatırım yapmanın heyecanı ile çalışırken, inanıyoruz ki halkımız iyinin daha iyisine layıktır.

İşte bu inançla, sizden aldığımız güçle, el ele, gönül gönüle hep birlikte oluşturacağımız geleceğin Bahçelievler’i, Ülkemizin ve İstanbul’umuzun gözde ilçesi olmayı haklı olarak sürdürecektir.

Her şey daha iyi yaşanılabilir bir Bahçelievler için…

Sevgi ve Saygılarımla…Osman DEVELİOĞLU
BAHÇELİEVLER BELEDİYE BAŞKANI
Oluşturulma Tarihi : 06.03.2014